girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Noblelift technika

Kita sandėlio technika

Svarstyklės

Ratukai ir padangos

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TROJAN tikslas buvo ne skubėti kuo greičiau pateikti ličio baterijas rinkai, o pasiūlyti pilnai išbaigtą sprendimą, kuris būtų visų pirma saugus naudoti, o taip pat nereikalautų jokios papildomos priežiūros ir pats save apsaugotų nuo netaisyklingos eksploatacijos ir netgi turėtų savaiminio gijimo technologiją.
TRILLIUM akumuliatoriai įkūnija šias savybes su kaupu: baterija pati automatiškai išsijungia, kuomet per giliai  iškraunama, perkaista, būna pilnai pakraunama, peršąla, kuomet elektros srovė viršija leistiną ribą ar atsiranda klaidos pranešimas. Kuomet priežastis, nulėmusi išsijungimą, pranyksta, baterija pati automatiškai įsijungia. Kitaip sakant, vartotojas TRILLIUM negali niekaip pažeisti. Kita gera naujiena, kad TRILLIUM baterijos stebėjimo ir celių balansavimo sistemos leidžia iki 20 lygiagrečių pajungimų ir iki 4 nuoseklių pajungimų, tokiu būdu leisdama suformuoti net 48V ir 2200Ah baterijų masyvą, kuris bus absoliučiai saugus eksploatuoti.
Kita gera naujiena yra ta, kad šiuos akumuliatorius galima krauti su standartiniais AGM (ir GEL) įkrovikliais! O net jeigu vartotojas pajungtų krautis nuo skysto elektrolito baterijos įkroviklio, pasiekus nustatytą įkrovimo įtampos ribą, baterija pati išsijungtų ir neleistų jos pažeisti.
Ir paskutinė naujiena, susijusi su Trillium - tai resursas. TROJAN skaito, kad baterija jau paseno, kuomet jos talpa sumažėjo tik 30% nuo pradinės, t.y. kuomet vis dar lieka 70% nuo pradinės talpos: TRILLIUM resursas yra ne mažiau nei 5000 ciklų, jeigu baterija iškraunam ne giliau nei iki 80%....