Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

FIAMM Water Less baterijos (populiaru)

FIAMM (HAWKER) WATTER LESS baterijos visų pirma skirtos tiems, kam rūpi sutaupyti pinigų ir kad baterija atitarnautų maksimalų pakrovimo / iškrovimo ciklų skaičių. Pagrindiniai jų privalumai yra kur kas retesnis poreikis pildyti vandeniu, dėka specialios konstrukcijos Water Less celės turi daugiau elektrolito, dagiau švino aktyviosios masės, todėl baterijos turi mažesnę vidinę varžą bei dėl didesnio kiekio elektrolito galutiniame rezultate mažiau kaista (o karštis turi eksponentinį ardomąjį poveikį baterijos aktyviajai masei). Todėl Water Less baterijos yra geriausias pasirinkimas dirbant technikai intensyviai, pamaininiu režimu, kuomet naudojamas greitas pakrovimas ar itin didelio apkrovimo atvejais, kuomet reikalinga palaikyti aukštą darbinę įtampą. Arba kuomet tiesiog norima turėti itin patikimą ir ilgaamžę bateriją. 

FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
FIAMM Water Less baterijos (populiaru)
WaterLess baterijos dangtelis.png

EnerSys koncentruojasi į technologines naujoves ir rūpinasi, kad jos kuo greičiau patektų į rinką. Kad galėtų sėkmingai vystyti plėtrą, EnerSys komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais bei tiekėjais. 
Fiamm Motive Power Water Less® nauja traukos baterija sukurta remiantis technologinėmis naujovėmis ir jau pamėgta daugybės klientų dėl savo išskirtinių savybių. Dėka ilgesnių intervalų tarp vandens papildymo, Water Less® baterijos klientams suteikia daugiau lankstumo, nes priklausomai nuo naudojamo įkroviklio, vandens papildymas gali būti atliekamas kas 4, 8 ar netgi 13 savaičių (kai standartiškai bateriją būtina pildyti vandeniu kas savaitę). Dėl retesnio vandens papildymo, klientai patiria mažesnes darbo sąnaudas - iki 60 % (su Fiamm Motive power 50 Hz įkrovikliais ) ir iki 75 % (su Fiamm Motive Power HF išmaniaisiais įkrovikliais). Fiamm Motive Power Water Less traukos baterijos yra pasiteisinusios dirbant su visų tipų sandėliavimo technika. Fiamm Motive Power Water Less baterijų gamybai naudojamos naujausios baterijų technologijos ir sukuria didelę pridėtinę vertę Jūsų verslui. Klientų patogumui, ant baterijos esantis elektrolito lygio indikatorius informuoja apie vandens papildymo būtinybę.

Esminiai privalumai

Vandnes papildymo intervalai.png

  • Vienas didžiausių rizikos veiksnių eksploatuojant baterijas yra savalaikis vandens papildymas (vandens trūkumas baterijoje sukelia visą eilę neigiamų reiškinių, tokių kaip plokštelių negrįžtami atmosferiniai pažeidimai ar sulfatizacija, aktyviosios masės irimas dėl per didelio elektrolito tankio, seperatoriaus pažeidimai ar net pradegimas (esant itin žemam elektrolito lygiui). Naudojant klasikinius transformatorinius (50 Hz) įkroviklius, Water Less baterijas reikia pildyti vandeniu bent kartą per mėnesį - t.y. 4 kartus rečiau, nei standartines baterijas. Jeigu naudojami aukšto dažnio (HF) standartiniai įkrovikliai (kurių efektyvumo koeficientas yra ~ 86 - 90%), tai baterijas pakanka papildyti kartą per 2 mėnesius, o jeigu naudojami patys pažangiausi HF įkrovikliai su baterijos parametrų stebėjimo sistema (kurių efektyvumas yra 93 - 96%) tai bateriją pakanka papildyti vandeniu tik kartą per ~ 3 mėnesius.

  •  Water Less baterijos mažiau kaista, palaiko aukštesnę darbinę įtampą, todėl puikiai tinka intensyviam darbui 
  • Kadangi šis baterijų tipas yra sukurtas taip, kad būtų kuo atsparesnis neigiamam eksploataciniam poveikiui, jos natūraliai atidirba daugiau ciklų nei standartinės baterijos ir tokiu būdu yra akivaizdžiai taupomi savininkų pinigai - nes reikia mažiau skirti darbo valandų priežiūrai, o be to, dėl palaikomos aukštesnės darbinės įtampos yra tausojama technika - jos vidiniai komponentai lėčiau dėvisi (nes jeigu apkrovos metu per daug krenta baterijos įtampa, per smarkiai sukyla srovė, o išsiskiriančios šilumos kiekis yra tiesiogiai proporcingas srovės kvadratui - užtenka srovei padidėti bent 2A, nei kad leistina riba, ir technikos vidinių komponentų kaitimas padidės 4 kartus!)