Akumuliatoriai ir įkrovikliai

Sandėliavimo technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Sandėliavimo technika ir priedai

PRAMAC – vienas pačių seniausių smulkios sandėliavimo technikos gamintojų Europoje: LIFTER vardo krovimo - sandėliavimo technika gaminama nuo 1956 metų.

Produktų asortimentą sudaro 2 pagrindinės grupės:

Mechaninė technika: hidrauliniai – mechaniniai vežimėliai, svarstyklės, keltuvai ir kt., kurie skirti tiek vidutiniam, tiek intensyviam darbui.

Elektrinė technika: elektriniai savaeigiai palečių keltuvai ("stakeriai") ir palečių vežimėliai skirti prekių atrinkimui, transportavimui ar užkėlimui, sunkvežimių iškrovimui ar kaip pagalbinė technika nuolat vežiotis sunkvežimiuose vietoj hidraulinio palečių vežimėlio ar gamybinėmis sąlygomis. Kitaip sakant šis produktų segmentas skirtas įmonėms, kurių pagrindinė veikla nėra logistika ar nepertraukiamas prekių sandėliavimas, tačiau technika vis tiek reikalinga, nors ji pilnai ir neapkraunama. Visa PRAMAC elektrinė technika skirta naudoti vidutiniu intensyvumu, pasižymi puikia - europietiška - kokybe bei patikimumu ir, kas svarbiausia, žema kaina.