girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Apie mus


GIRUPIS.LT įmonės istorija prasideda dar 2011 metais ir nuo to laiko stengiamės kaip įmanydami būti kuo naudingesni klientams.

Atstovaujame tik patikimus gamintojus, kurie yra daugybę metų rinkoje ir kurie nuolat investuoja į produktų tobulinimą. Todėl ir mes galime savo klientams nuolat pasiūlyti ne tik konkurencingas kainas, bet ir technologiškai pažangiausius sprendimus - esame pristatę visą eilę technologiškai pažangių produktų, kurie jau spėjo rasti savo klientus Vakarų Europoje, tačiau Lietuvoje dar niekada nebuvo pristatyti ar buvo žinomi tik labai siauram klientų ratui. Ir kurie vėliau puikiai pasiteisino. 

Pagrindinės veiklos kryptys yra traukos, gilaus ciklo akumuliatorių ir įvairios sandėliavimo, kėlimo, transportavimo bei svėrimo technikos prekyba ir priežiūra. Prie pagrindinės veiklos puikiai dera ratukų ir jų sistemų, krovimo ir statybinės technikos padangų prekyba bei įvairų atsarginių detalių bei komponentų prekyba įvairiai kėlimo, sandėliavimo ir grindų plovimo įrangai. 

Nuolat investuojame į darbo sąlygų gerinimą, klientų aptarnavimo kokybę bei stengiamės atliepti šiuolaikines gerosios praktikos tendencijas, todėl nusprendėme pasistatyti savo pastatą, kuris energetiškai yra visiškai neutralus - savo poreikiams pilnai pasigaminame atsinaujinančios energijos tiek, kad pilnai užtenka visiems metams.

Pastatas.jpeg