girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Palečių vežimėlis GS EVO

Palečių vežimėlis GS EVO

Premium klasės hidraulinis palečių vežimėlis su 36 mėnesių garantija hidraulikos pompai!

GS 4.jpg
GS EVO yra atnaujinti LIFTER (PRAMAC) hidrauliniai palečių vežimėliai su patobulintomis savybėmis: tvirtesni, lengviau naudojami, su puikia ergonomika ir plačiu pritaikymo spektru. Patikimi ir tvirti: galima vežti iki 2500 kg (yra speciali versija ir 3000 kg), savo plieninio rėmo dėka, galinčio atlaikyti dideles apkrovas. Universalus, manevringas: nauja vairo mechanizmo konstrukcija užtikrina lengvą laviravimą siaurose erdvėse ir ergonomiškumą gabenant krovinius.
GS 5.jpg

GS 6.jpg

 • Vairuojamieji ratukai: poliuretaniniai su aliumininiais ratlankiais
 • Poliuretaniniai apkrovos ratukai (dvigubi)
 • Įvažiavimo/išvažiavimo papildomi ratukai
 • Gumuota rankena
 • Papildomi ratukai, leidžiantys lengviau įvažiuoti ir išvažiuoti iš padėklo, sumažina pasipriešinimą apkrovos ratukams ir garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką.
 • Dėl kainos kreipkitės nurodytais kontaktais
 • 36 mėnesių garantija hidraulikai

Variantai (užsakant atskirai): Visų tipų vairuojamieji ir apkrovos ratukai (guminiai, nailonas, nailonas/poliuretanas, ir kt.)

GS 7.jpg

GS 9.jpg
GS 10.jpgHidraulinė pompa yra pagrindinis hidraulinio vežimėlio komponentas. GS EVO pompos yra suprojektuotos ir sukurtos Italijoje, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Tai suteikia mūsų pompoms puikias savybes ir charakteristikas;
 • MONOLITINIS DIZAINAS: Vientiso metalo korpusas, apsaugantis visus vidinius komponentus. Be to, pompos korpusas apdirbamas CNC staklėmis, kad būtų ypač didelis tikslumas.
 • CHROMUOTAS STUMOKLIO STRYPAS IR RIEBOKŠLIAI: Siekiant išvengti korozijos ir hidraulinio skysčio pratekėjimo.
 • MAKSIMALAUS SLĖGIO (REDUKCINIS) VOŽTUVAS: Saugumo įtaisas, apsaugantis vežimėlį nuo perkrovų.
 • PRAPORCINGO NULEIDIMO VOŽTUVAS: Krovinio nuleidimo greitis gali būti proporcingai valdomas vairalazdėje esančia rankena. Tobulai tinka dirbant ir transportuojant su lengvai dūstančiomis medžiagomis, pavydžiu: keramika, stiklas ir krištolas. Ar tiesiog kuomet reikia netrankant padėti krovinį.
GREITO PAKĖLIMO FUNKCIJA (užsakoma atskirai)GS 11.jpg

Puikus įrankis greitai pakelti krovinius. Taupo laiką ir padidina efektyvumą. Naudodami specialiai sukurta hidraulinė pompa, kuria tik dviem mostais galima pakelti iki 120 kg krovinius nuo žemės arba trimis mostais, jei kroviniai viršija 120 kg. Standartiniam PRAMAC vežimėliui tam pačiam rezultatui pasiekti reikia 5 mostų (kas irgi yra santykinai greitas darbas).GS 12.jpg
GS 14.jpgGS 13.jpgLENGVA MONTUOTI

Vairalazdę lengva surinkti naudojant greitą montavimo sistemą. Tvirtas sujungimas su dvejomis pilnai suvirintomis jungtimis, užtikrinančiomis didesnį tvirtumą (pastaba: perkant pavienius vežimėlius, vairalazdė jau būna sumontuota)
Ergonomiška erdvinė vairalazdė. Ši vairalazdė turi specialų 3D dizainą su patobulinta ergonomika. Palyginus su paprasta vairalazde, ji suteikia operatoriui patogesnę padėtį stumiant krovinius maksimaliu efektyvumu ir sumažina nuovargį (dėka dviejų suimamų šoninių sričių, specialiai suprojektuotų taip, kad vežimėlis būtų stumiamas optimaliai).
Variantai: apsaugota vairalazdė, rankinis stabdis
GS 15.jpg

GS 16.jpg

GS 17.jpg

Norint gauti papildomos informacijos prašome susisiekti
  Martynas Valasavičius, tel. +370 607 80 195, e.p. martynas@girupis.lt