girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Krautuvų padangos

  • TRELLEBORG gamina 3 tipų padangas krovimo technikai: elastines (nepraduriamas), pneumatines (radialines) ir presuojamas (masyvines)
  • Elastinės ir presuojamos padangos gali būti juodo arba netepančio gumos mišinio. Svarbu pažymėti, kad elastinės netepančios ELITE XP padangos yra gaminamos anglį pakeičiant siliciu (smėliu), todėl padanga yra 100% ekologiška
  • Pneumatinės padangos yra skirstomos į 2 kategorijas: T-900 ir TR-900 - premium segmentas, skirtos itin ilgam ir agresyviam naudojimui bei standartines padangas T-800. Svarbu pažymėti, kad ekonominės versijos pneumatinės padangos neturi.
  • Elastinės padangos gali būti 3 skirtingų kategorijų: premium + (ELITE XP - teorinis resursas juodų padangų - iki 8800 m.v., su dėvėjimosi indikatoriumi), premium (MASTERSOLID), standartinės (ORCA) ir ekonominės (ECOSOLID) - skirtos neintensyviam darbui.
  • ELITE XP padangos skirtos dirbti labiau viduje, su retais išvažiavimais į lauką, MASTERSOLID - grynai vidaus darbų padanga, ORCA ir ECOSOLID skirtos mišriam darbui - tiek darbui lauke, tiek viduje. Visos padangos, išskyrus ECOSOLID, yra 3 sluoksnių (t.y. turi vidurinį vibracijos sugėrimo ir karščio nuvedimo sluoksnį).