girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Noblelift technika

Kita sandėlio technika

Svarstyklės

Ratukai ir padangos

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Srovės keitikliai ir kiti įkrovikliai

Nuolatinės srovės keitikliai.

Jie naudojami tuomet, kuomet reikalinga pajungti maitinimą nuo krautuvo baterijos specialiai įrangai, pvz., IT sistemoms, svėrimo sistemoms, displėjams, krautuvo lempų maitinimui, krautuvo elektronikos valdikliui (dažnai japoniškų krautuvų valdikliai turi atskirą ir žemesnės įtampos maitinimo kontūrą)  ir t.t.

Tokiais atvejais yra įsigyjamas įtampos keitiklis iš nuolatinės įtampos į žemesnę  nuolatinę įtampą (tipiškai iš 48V ar 80V į 24V arba 12V) ir galima prijungti minėtus prietaisus ar įrangą.

 

Srovės keitikliai ir kiti įkrovikliai
Srovės keitikliai ir kiti įkrovikliai

  Ypatingai dažnai pasitaikanti praktika yra kuomet reikalinga žemesnė įtampa (pvz., 12V lempoms) yra "paimama" tiesiai nuo baterijos. Tokia eksploatacija labai kenkia baterijai ir visuomet atneša daug didesnius nuostolius, negu kad kainuoja keitiklis.

Su šiais keitikliais taip pat galima krauti visų tipų žemos įtampos akumuliatorius ir baterijas (tiek rūgštinius, tiek gelinius akumuliatorius). Šių keitiklių veikimo principas yra toks pat, kaip ir srovės inverterių, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad būtent šio tipo keitiklių yra apribota galia - iki 300W.


Techniniai duomenys ir charakteristikos

ATIB siūlo 2 keitiklių tipus: į 12V arba į 24V, galingumas – nuo 75 iki 300W, įėjimo įtampa – nuo 30 iki 150V. Visas technines specifikacijas galima parsisiųsti iš čia.