girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

IRONCLAD baterijos (patikimiausios)

IRONCLAD baterijos (patikimiausios)
ENERSYS IRONCLAD akumuliatoriai Amerikos rinkoje gaminami ir naudojami jau daugiau nei 100 metų. IRONCLAD, lyginant su kitomis švino- rūgštinėmis baterijomis, pasižymi daug ilgesniu eksploataciniu laikotarpiu, nes užtikrina didesnės įtampos išlaikymą iškrovos metu bei pasižymi didžiausia talpa rinkoje.

Dėka naudojamos unikalios kvadratinės vamzdelių technologijos, teigiamose plokštelėse naudojamų Cladex vamzdelių, IRONCLAD baterijos pasižymi didesniu savitu tankiu, kas užtikrina ne tik didesnę galią bet ir eksploatacinį laikotarpį. 

Dėka didesnio teigiamos plokštelės paviršiaus sąlyčio su elektrolitu, užtikrinama didesnės įtampos išlaikymas iškrovos metu.

IRONCLAD baterijos yra sukurtos atlaikyti 1800 ciklus, kas daugeliu atveju prilygsta papildomus metus.

IRONCLAD baterijos yra skirtos ypač agresyvioje darbinėje aplinkoje arba situacijose kai siekiama ilgo našaus darbo be atsarginių baterijų naudojimo.

IRONCLAD ne tik didina darbo našumą, bet ir žymiai mažina sąnaudas. IRONCLAD baterijos gali sumažinti techninės priežiūros sąnaudas, nes dėl ilgiau išlaikomos įtampos iškrovos metu ir naudojamos mažesnės elektros srovės, mažėja karštis bei įtampa kitiems krautuvo elektriniams komponentams.

Laukiame Jūsų užklausų!