girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Didelio patikimumo ratukai ir jų sistemos

RATUKŲ TIPAI:

RATUKAI IR JŲ SISTEMOS

Serijos BN L-VV, UE L-VV 

Aprašymas: VV pasižymi žymiai didesne galima ratukų perkrova ir atsparumu smūgiams. Armuotos plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. VV serijos montavimo plokštelės ir šakės yra sustiprintos, kad būtų kuo mažesnė deformacijų tikimybė.

Serijos BN L-VV keliamoji galia iki 180 kg, ratukų skersmuo 100 mm

Serijos UE L-VV keliamoji galia iki 310 kg, ratukų skersmuo 100 mm

Serijos BN L

Aprašymas: Plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. Serija L tinka apkrauti iki 500 kg, kuomet vežimėlis ar platforma stumdomas rankiniu būdu.

Serijos BN L keliamoji galia iki 350 kg, ratukų skersmuo nuo 100 iki 200 mmDidelio patikimumo ratukai ir jų sistemos