girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Noblelift technika

Kita sandėlio technika

Svarstyklės

Ratukai ir padangos

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Elektriniai savaeigiai vežimėliai su dvigubo kėlimo funkcija einami iš paskos PT-l - 2000kg

Elektriniai savaeigiai vežimėliai su dvigubo kėlimo funkcija einami iš paskos PT-l - 2000kg

„PT-I“ modelis yra idealus pasirinkimas, jei transportavimo operacijos turi būti derinamos su sveikatai nekenksmingomis užsakymų surinkimo operacijomis. Su apatinėmis šakėmis pakelsite iki 2000kg krovinį. Galima naudoti iškraunant sunkvežimius ir atlikti surinkimo operacijas sandėlyje ar prekybos salėje. Šoniniai kėlimo mygtukai yra ergonomiškai šalia surinkimo vietos.

Ilga valdymo rankena
Ergonomiškai suprojektuotas ilga vairalazdė leidžia patogiai ir efektyviai valdyti, o tuo pačiu užtikrina saugumą operatoriui, laikantis saugaus atstumo.
rankena1.png
Patikima ir tvirta konstrukcija
Naudojant 8 mm storio metalo konstrukciją galima užtikrinti važiuoklės tvirtumą net ir susidūrimo su objektais atveju. Tvirto plieno akumuliatoriaus konteineris padeda užtikrinti šios dalies stiprumą.
rėmas.png
Pasistiebimo funkcija (dviguba konstrukcija)
Viršutinių šakių kėlimo aukštis iki 800 mm, keliamoji galia 1000 kg, idealiai tinka iškrovimui, nedidelio atstumo medžiagų transportavimui ir gamyklos surinkimo linijai.
Šakės.png
Pagrindiniai komponentai iš aukščiausios kokybės prekių ženklų
Vokiečių KORDEL pavarų dėžė, INTORQ stabdys, WICKE varomasis ratas, itališkas ZAPI valdiklis užtikrina aukštą našumą, efektyvumą ir stabilumą, tuo pačiu sumažindami eksploatavimo išlaidas.
Valdikliai.png