Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Guminiai ratukai ir jų sistemos

RATUKŲ TIPAI:

RATUKŲ SISTEMOS 

SERIJOS GK L, WK L, WB L, GB L

Aprašymas: Plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. Serija L tinka apkrauti iki 500 kg, kuomet vežimėlis ar platforma stumdomas rankiniu būdu. 

SERIJOS GK L keliamoji galia iki 205 kg, ratukų skersmuo nuo 80 iki 200 mm

SERIJOS WK L keliamoji galia iki 205 kg, ratukų skersmuo nuo 80 iki 200 mm

SERIJOS WB L keliamoji galia iki 205 kg, ratukų skersmuo nuo 80 iki 200 mm 


SERIJOS GB L keliamoji galia iki 205 kg, ratukų skersmuo nuo 80 iki 200 mm

SERIJOS GK R

Aprašymas: Plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. Serija R tinka apkrauti iki 400 kg, kuomet vežimėlis ar platforma stumdomas rankiniu būdu. 

SERIJOS GK R keliamoji galia iki 100 kg, ratukų skersmuo nuo 80 iki 125 mmPilną techninę ratukų specifikacija rasite ,,PDF" dokumente. Guminiai ratukai ir jų sistemos