girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

HAWKER NexSys neaptarnaujamos baterijos - ličio alternatyva

NexSys baterijos - tai:

  • Naujausios kartos neaptarnaujamos AGM baterijos. Jos jau turi visiškai kitokią vidinę plokštelių struktūrą, elektrolitas yra fiksuotas savotiškoje kempinėje, todėl šios baterijos turi labai daug kieto būvio baterijų privalumų (maža vidinė varža, galimybė greitai būti pakrautai ir t.t.).
  • Jos skirtos vidutinio, didelio ir ypač didelio intensyvumo darbams.
  • Joms nereikalinga krovimo patalpa ar ištraukiamoji ventiliacija, neturi absoliučiai jokio sprogimo ar savaiminio užsiliepsnojimo pavojaus.
  • Jeigu naudojamas originalus NexSys įkroviklis, tai tuomet šias baterijas galima papildomai pakrauti darbo dienos bėgyje - visai taip pat, kaip ir ličio baterijas. Tinkamai sukonfigūravus sistemą, galima pasiekti ypatingai našią sistemą: standartinę pamainą galima prailginti iki 1,6 karto su ta pačia baterija, ją papildomai pakraunant pertraukų metu arba naudojantis greito pakrovimo funkcija (kuomet baterija pilnai pakraunama per 4,7 valandos). Tinkamai parinkus baterijos talpą, naudojantis šia technologija galima be problemų atidirbti 2 ar net visas 3 pamainas. 
  • Nors šios baterijos gali būti eksploatuojamos lygiai taip pat, kaip ir ličio baterijos, tačiau kainos prasme jos yra gerokai pigesnės. Skaičiuojant bendrus eksploatacinius kaštus, kiek kainuotų atidirbti su ličio baterijomis konkretų eksploatacinį laikotarpį, iki kol pasibaigs ličio baterijų resursas, NexSys AGM baterijas yra pigiau eksploatuoti nuo 3 iki 5 kartų, priklausomai nuo darbo intensyvumo. Akivaizdūs pranašumai prieš ličio baterijas yra šie: kaina: kadangi ličio baterijos yra nepaprastai brangios, praktikoje dažniausiai jos yra perkamos mažesnės talpos, nei kad rekomenduojama technikos gamintojas. Trūkstama talpa kompensuojama dažnais pakrovimais ir ilgesniu tarnavimo resursu, nei kad klasikinės skysto elektrolito baterijos. Dėl to toks darbas neretai yra erzinantis ir sukelia papildomų nepatogumų (pvz., amžinas žaidimas su tarpiniais pakrovimais). Tuo tarpu NexSys baterijos dėl savo gerokai mažesnės kainos yra įsigyjamos tokios pat talpos, kaip kad rekomenduoja technikos gamintojas, todėl technika su viena įkrova atidirba numatytą laiką, o jeigu matoma, kad bus papildomo darbo, galima pasinaudoti greito krovimo galimybe ir tokiu būdu sėkmingai baigti darbus. Tuo pat metu NexSys baterijos, skirtingai nei ličio baterijos, kur kas geriau tinka dirbti mūsų klimatinėmis sąlygomis - nebijo šalčio, perkaitimo, nereikia sudėtingų būsenos ir krovimo valdymo ssitemų ir t.t. ir t.t.
  • Gali būti tiekiamos absoliučiai visai technikai, kainuoja tik apie vidutiniškai 30% brangiau, nei kad klasikinės skysto elektrolito baterijos. 
  • Ir tai nėra nauja technologija - visų pirma ji buvo pristatyta ir išbandyta JAV, o Europoje sėkmingai naudojama apie 10 metų. 

Laukiame Jūsų užklausų!
HAWKER NexSys neaptarnaujamos baterijos - ličio alternatyva

Techniniai duomenys ir charakteristikos