girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TROJAN AGM (neaptarnaujamų) baterijų technologijos

Reliant AGM.png

Trojan Reliant.pngTROJAN sukūrė ir ištobulino Reliant™ AGM su C-Max Technology™ skirtą įvairių tipų platformoms, elektrinėms mašinoms, plovimo mašinoms, kepmeriams, valtims ir kt., t.y. sritims, kur reikalinga gilaus-ciklo (iškrovimo) baterijos galia sandarios ir neaptarnaujamos baterijos pavidalu.

Reliant AGM idealiai tinka ligoninėms, mokykloms, oro uostams ir kitoms įstaigoms, kurias reguliuoja sveikatos, saugos ir aplinkos apsaugos reglamentai. TROJAN AGM neaptarnaujami gilaus - ciklo (iškrovimo)  akumuliatoriai  yra gaminama Amerikoje moderniame gamybos komplekse (Sandersville, Džordžija), kurią specialiai gilaus-ciklo akumuliatorių gamybai suprojektavo TROJAN inžinieriai. 

Unikali Reliant C-Max technologija vienija daugybę ypatybių, kurių neturi kiti AGM akumuliatoriai.

Šių ypatybių kombinacijos dėka, akumuliatoriai atiduoda daugiau energijos, yra efektyviausi, ilgaamžiai ir nepriekaištingos kokybė:

C-MAX.png 

Tradiciškai AGM akumuliatoriai turi reputaciją baterijų, kurių talpa krenta kur kas greičiau, nei GEL, todėl jie buvo naudojami rezervuotai. Tačiau Trojan pristačius rinkai Reliant AGM Reliant akumuliatorių seriją, situacija iš esmės pasikeitė - dabar AGM akumuliatoriai tarnauja 1,5 - 3  kartus ilgiau nei pattys geriausi GEL akumuliatoriai  - t.y. buvo pilnai išspręsta greita talpos praradimo problema. Įvertinus faktą, kad TROJAN AGM RELIANT akumuliatoriai atlaiko aukštesnes pikines sroves - t.y. skirtingai nei GEL akumuliatoriai, gali būti naudojami intensyvaus darbo sąlygomis, akivaizdu, kad ekonomiškai ir praktiškai naudingiausia yra naudoti TROJAN RELIANT akumuliatorius:

Visų pirma dėl to, kad TROJAN RELIANT nebeturi klasikinės AGM akumuliatorių bėdos - staigaus dalies talpos praradimo:

Trojan AGM talpų skirtumai.png 

AGM Reliant akumuliatorių talpos kritimas bėgant laikui (palyginimui naudojamas ne klasikinis Trojan AGM akumuliatorius) 

Antra - kur kas ilgesnis ciklinis resursas, nei artimiausių konkurentų:

Reliant vs. GEL.png

Trečia - ciklinis resursas neatspindi realios situacijos. Vartotojui labiausiai rūpi, kiek jis su konkrečia akumuliatorių pora gali atlikti naudingo darbo - t.y. kiek konkreti akumuliatorių pora gali akumuliuoti talpos Ah (analogija su automobiliais būtų tokia - kuo daugiau automobilis gali nuvažiuoti km, tuo jis techniškai geresnis. Tas pats su akumuliatoriais - kuo daugiau baterija akumuliuoja Ah, tuo ji yra geresnė). Realiame gyvenime TROJAN Reliant sugeneruoja gerokai daugiau talpos, nei artimiausių konkurentų AGM akumuliatoriai:

Akumuliuota talpa.png

Reziumė būtų tokia, kad naujoji TROJAN RELIANT karta ciklų skaičiumi jau nebenusileidžia tūbeliniams skysto elektrolito truakos akumuliatoriams. Todėl klientai, pasirinkę RELIANT visuomet laimi - tiek akivaizdžia finansine nauda, tiek išaugusiu technikos našumu.

Kiti gilaus - ciklo (iškrovimo) AGM akumuliatoriai

AGM akumuliatoriai.png

TROJAN gilaus ciklo AGM klasikinės neaptarnaujamos baterijos turi daugybę konstrukcinių elementų, užtikrinančių optimalų našumą. Tvirtos plokštės prailgina TROJAN gilaus ciklo AGM baterijų gyvavimo ciklą. Stiklo pluošto separatorius izoliuoja teigiamas ir neigiamas plokštes, veikdamas kaip kempinė, skirta absorbuoti elektrolitą. Separatorius yra tvirtai suspaustas tarp plokštelių, kad būtų užtikrintas geras sąlytis su plokštelių paviršiumi. Kompiuteriu sukurtas plokštelės karkasas yra optimizuotas didelio tankio srovėms. Karkaso (tinklelio) lydinys su mažai kalcio sumažina dujų išsiskyrimą ir liepsnos atsiradimo riziką. Vienkryptis vožtuvas neleidžia susidaryti per dideliam slėgiui baterijoje. TROJAN gilaus ciklo AGM baterijos yra atsparios žemai temperatūrai, smūgiams ir vibracijai bei turi mažą savaiminį išsikrovimo lygį ir yra efektyviai įkraunamos.

TROJAN AGM (neaptarnaujamų) baterijų technologijos