Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Poliuretaniniai ratukai ir jų sistemos

RATUKŲ TIPAI:


RATUKŲ SISTEMOS

Serijos  DS L, PE - L ir TE - L

Aprašymas: Plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. Serija L tinka apkrauti iki 500 kg, kuomet vežimėlis ar platforma stumdomas rankiniu būdu.

Serijos DS - L keliamoji galia iki 500 kg, ratukų skersmuo nuo 100 mm iki 200 mmSerijos PE - L keliamoji galia iki 500 kg, ratukų skersmuo nuo 100 mm iki 200 mm
 

Serijos TE - L keliamoji galia iki 500 kg, ratukų skersmuo nuo 100 mm iki 200 mm


Serijos PE-LG ir TE - LG

Aprašymas: plieninės šakės su viršutine plokštele, pasukamos ir fiksuotos. Pasukamoji galvutė turi dvigubus rutulinius tepamus guolius, kurie yra sandariai uždaryti ir apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Viršutinė plokštelė yra su keturiomis varžtų skylėmis ir yra tiesiogiai pritvirtinta prie šakės (tvirtinimas yra stipresnis, nei L serijos), kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas su minimaliais laisvumais. 


Serijos TE - LG keliamoji galia iki 720 kg, ratukų skersmuo nuo 100 mm iki 200 mm
Serijos PE - LG keliamoji galia iki 1000 kg, ratukų skersmuo nuo 100 mm iki 200 mmSerijos PG LLAK ir PG LAK 

Aprašymas: vairuojamos šakės su LAK viršutine plokštele yra pagamintos iš ypatingai stipriai suvirintos metalinės konstrukcijos. Vairuojamoji galvutė turi precizišką ašinį rutulinį (DIN 711/ISO 104) ir kūginį ritinėlio tipo (DIN 720/ISO 355) guolius. Nors guoliai yra sutepti visam eksploataciniam laikotarpiui, tačiau gali būti papildomai tepami per tepimo tašką. Vairuojamoji šakė ir plokštelė yra tvirtai susuktos ir sujungimas papildomai užtvirtintas apvirinant (LAK) arba užkontruotas (LLAK), vairuojamoji šakė yra geltona ir padengta chromu. 

Serijos PG LLAK keliamoji galia iki 1200 kg, ratukų skersmuo nuo 150 mm iki 250 mm


Serijos PG LAK keliamoji galia iki 2000 kg, ratukų skersmuo nuo 150 mm iki 300 mm


Pilną techninę ratukų specifikacija rasite ,,PDF" dokumente. 

Poliuretaniniai ratukai ir jų sistemos