girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Noblelift technika

Kita sandėlio technika

Svarstyklės

Ratukai ir padangos

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Užsakymų rinktuvas OPH01/01E

  • Darbinis aukštis - iki 5 metrų
  • Skirtas darbui vienam žmogui
  • Platforma su žmogumi pakyla iki 3 metrų aukšio
  • Atrinktų prekių aikštelė (darbastalis) papildomai turi aukščio reguliavimą - priklausomai nuo atrinktų prekių kiekio, galima pasireguliuoti aukštį, tokių būdu išvengiant nereikalingų judesių dirbant aukštyje.
  • Būna su 2 tipų baterijomis: ličio ir AGM
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E
Užsakymų rinktuvas OPH01/01E

OPH01/01E yra kompaktiškas ir modernaus dizaino daugiafunkcinis užsakymų rinktuvas. Didžiausias darbinis aukštis – iki 5 metrų ir yra tinkamas tiek rankiniam pakuočių atrinkimui, tiek pastatų ar įrengimų priežiūros darbams aukštyje. Plotis – tik 750 mm, o žemiausias aukštis – tik 1454 mm, todėl šis užsakymų rinktuvas gali pravažiuoti siauriausiais koridoriais ir lengvai telpa į daugumą šiuolaikinių liftų. Sukurtas nuolatiniam darbui, todėl komplektuojamas su ilgaamžėmis baterijomis.

Saugumas yra kertinis OPH01/01E modelių elementas. Kėlimo procesas yra itin švelnus ir sklandus proporcinio hidraulikos valdymo dėka. Dar daugiau, kėlimo greitis mažėja, priklausomai nuo kėlimo aukščio – kuo aukščiau kylama, tuo lėčiau keliama. Todėl operatorius visuomet pakyla į reikiamą darbinį aukštį sklandžiai ir be nereikalingų inercijų. Abu modeliai turi automatiškai užsidarančias apsaugines operatoriaus duris. Jeigu jos neuždarytos, su užsakymų rinktuvu negalima kilti. Papildomai, abi valdymo rankenos turi papildomus mygtukus – tik juos nuspaudus galima valdyti užsakymo rinktuvą. Tokiu būdu pasiekiama, kad valdymas visuomet būtų atliekamas abejomis rankomis. Kėlimo mechanizmas ir apsauginis rėmas yra pagaminti iš aliuminio – tokiu būdu konstrukcija yra stipri ir lengva. Konstrukcinis lengvumas ne tik prailgina baterijų išdirbamą laiką dienos eigoje, bet ir nuleidžia svorio centrą žemiau pagrindo. O kuo žemiau svorio centras, tuo bet kokia technika yra stabilesnė. Ratai yra padengti elastine guma, tokių būdu užtikrinamas geras ratų sukibimas su danga – o tai ypač svarbu, kuomet važiuojama su pakelta aikštele, nes bet koks praslydimas gali sukelti nestabilumą.

Abu modeliai yra komplektuojami su garsiniu signalizatoriumi, įspėjamuoju švyturėliu, atbuliniu šviestuvu ir mėlyno spindulio šviestuvu, kad būtų pakankamai įspėjamųjų signalų pašaliniams žmonėms. Užsakymų rinktuvas turi patrauklią išvaizdą, puikią ergonomiką ir praktišką konstrukciją, reguliuojamo aukščio prekių atrinkimo aikštele, šoninius šviestuvus. Papildomai galima užsisakyti ir viršutinį rėmo (lopšio) apšvietimą – tuomet su užsakymų rinktuvu galima dirbti ir menkai apšviestose erdvėse.

Mažas posūkio spindulys2.pngOPH rinktuvai sukurti didelio intensyvumo darbams. Naudojamos CURTIS elektrinės pavaros, todėl vienu metu galima tiek kilti, tiek važiuoti bei tai atlikti švelniai ir saugiai. Abu modeliai komplektuojami su kintamos srovės varikliais. OPH01E modelis turi vieną važiavimo variklį, kartu integruotą su vairavimo sistema. Tuo tarpu OPH01 turi 2 priekinius kintamos srovės variklius, kurių pagalba ir atliekamas vairavimas. Dar daugiau, važiavimo varikliai gali keisti važiavimo kryptį, todėl OPH01 modeliai sukasi praktiškai apskritimo viduje. OPH01 modelis papildomai turi lengvai amortizuojančią priekinę ašį. Todėl OPH01 modelio darbinis koridorius pilnai apsisukti yra tik 1300 mm (apie 15 cm mažesnis, nei OPH01E modelio) ir su juo daug lengviau apvažiuoti kliūtis, o važiavimo varikliai yra gaminami Italijoje.

Operatoriui nereikia papildomai galvoti pasirenkant saugų važiavimo greitį, važiuojant aukštyje. Esant nuleistam lopšiui, važiavimo greitis yra iki 5,5 km/h. Jeigu pakylama tarp 500 - 1500 mm aukščio, važiavimo greitis automatiškai  sumažinamas iki 3,2 km/h. Jeigu dar aukščiau - greitis sumažinamas iki 1,4 km/h:

Darbiniai aukščiai ir važiavimo greičiai.png

Įveikiama įkalnė - iki 5%, kėlimo greitis - 0,2 m/s, leidimosi greitis - 0,21 m/s:

Įkalnė.png