girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Sveriantis šakių vežimelis

DINI ARGEO - tai technologinė Italijos įmonė, savo veiklą vykdantį jau daugiau nei 100 metų ir kurią 2016 metais nusipirko JAV kompanija Rice Lake Weighing Systems dėl jos turimų svėrimo technologijų ir didžiulės patirties šioje rinkoje.
Apskirtai - DINI ARGEO yra svėrimo technologijų pionierė, gaminanti pripažintos kokybės ir funkcionalumo produkciją ir išlaikanti puikų  kainos ir kokybės santykį.

Sveriantis šakių vežimelis

LTW serijos svarstyklės - tai papildomas sveriantis krautuvų šakių vežimėlis, kuris montuojasi tiesiai ant krautuvo šakių vežimėlio, uždedamos originalios krautuvo šakės ir tokių būdu krovimo technika paverčiama į mobilias, itin tikslias, elektronines svarstykles. Jos gali būti pateikiamos ir su CE-M (metrologinės patikros sertifikatu) - tokiu būdu jų svėrimo duomenis iškart galima naudoti komerciniais ar apskaitos tikslais. Tinka krautuvams iki 2,5 tonos kėlimo galios. Šios svarstyklės dar išsiskiria tuo, kad turi plačias galimybes perduoti ir apdoroti duomenis.

Pagrindinės savybės:

  • Svėrimo - šakių vežimėlio laikanti konstrukcija pagaminta iš storo lakštinio plieno su 2-jais integruotais svėrimo elementais, atitenkančius IP68 elektrosaugos apsaugos standartą.

  • Svorio matavimo elementai pagaminti iš nerūdijančio plieno, maitinimo įtampa - maks. 15V (DC).

  • Matmenys 910x407x110 mm, – svoris 184kg.

  • Hermetiška paskirstymo (elektros laidų) dėžutė

  • Tikslumas +/- 0,05 %

  • Maksimalus horizontalus svyravimas +/- 2 ®

  • Maksimali leistina momentinė perkrova - 300%, su apsauginiu išjungikliu (tam atvejui, jeigu nulūžtų laikantys vyriai) 

  • Maksimalus baricentrinis poslinkis 55 mm.

  • Integruota apsaugos sistema nuo perkrovų.

  • Platus jungiamųjų indikatorių ir belaidžių sprendimų asortimentas. 

Svarstyklės užsakomos kartu su vienu iš šių rinkinių, kurie apima skirtingus duomenų apdorojimo ir perdavimo galimybes, etikečių spausdinimą.

I rinkinys. Pilnas duomenų valdymas ir perdavimas, pasitelkiant WIFI duomenų perdavimą:

1 pav..png

Veikimo principas: pasirinkus šį rinkinį, galima svarstyklių sistemą prijungti prie WIFI ir tokiu būdų realiu laiku stebėti svėrimo rezultatus. Taip pat šis rinkinys leidžia nuskaityti duomenis ir naudoti vietinėse apskaitos sistemose (svarbi pastaba - svarstyklės tik pateikia duomenis nuskaitymui - duomenų nuskaitymas vietinėse sistemose turi būti sukonfigūruotas prižiūrinčių IT specialistų).
Darbas su šiuo rinkiniu gali būti aprašomas taip: pasvėrus krovinį, duomenys perduodami iš pagrindinio svarstyklių indikatoriaus (DFWLBLTW) į operatoriaus kabinos indikatorių (3590ET, jautrus lietimui), prie kurio gali būti prijungtas ir etikečių spausdintuvas. Prie šio indikatoriaus jungiamas WIFI duomenų perdavimo modulis, kurio pagalba galima stebėti matavimų duomenis per PK (reikalinga papildoma programinė įranga) ir dar yra galimybė prijungti papildomą radijo ryšio modulį (OBRF), prie kurio jungiamas matavimo duomenų kartotuvas (DGT100R) - papildomas displėjus (indikatorius), kuris gali būti montuojamas, pvz., sandėlininko kabinete ar gamyboje, jeigu su matavimo rezultatais būtina supažindinti daugiau žmonių vienu metu ir greitai.

II rinkinys. Bevielis svėrimo indikatorius su spausdintuvu operatoriaus kabinoje
2 pav.png
Veikimo principas: Pagrindinis svėrimo indikatorius DFWLBLTW sujungiamas bevieliu radijo ryšiu (OBRF) su kabinos indikatoriumi DFWKPXP ir tokiu būdu operatorius patogiai gali matyti svėrimo duomenis ir atspausdinti etiketę. 

III rinkinys. Standartinis svėrimas, rezultatus nuskaitant nuo šakių vežimėlio indikatoriaus DFWLBLTW:

3 pav..png
Veikimo principas: prie sveriančio šakių vežimėlio yra prijungiamas standartinis svorio indikatorius DFWLBLTW, kuris leidžia atlikti standartines funkcijas: pasverti, nunulinti, pridėti / atimti tarą ir pan. Norint juo naudotis, operatorius turi išlipti ir užfiksuoti matavimo duomenis, pridėti / atimti tarą ir t.t.

IV rinkinys. Standartinis svėrimas, rezultatus nuskaitant nuo svėrimo indikatoriaus operatoriaus kabinoje:
4 pav.png
Veikimo principas: Prie sveriančio šakių vežimėlio per spyruokliuojantį laidą LTWKAB jungiamas daugiafunkcinis indikatorius DFWLB, kuris leidžia atlikti standartines svėrimo funkcijas pasverti, nunulinti, pridėti / atimti tarą ir pan. Visas standartines svėrimo funkcijas operatorius gali patogiai atlikti iš krautuvo kabinos. ,

V rinkinys. Daugiafunkcinis svėrimas ir etikečių atspausdinimas

5 pav..png
Veikimo principas: prie sveriančio šakių vežimėlio per spyruokliuojantį laidą jungiamas LTWKAB indikatorius DFWKPXP, kuris leidžia atlikti daugybę svėrimo operacijų bei atspausdinti etiketę.
 
VI rinkinys. Daugiafunkcinis svėrimas per lietimui jautrų indikatorių ir duomenų valdymas:
6 pav..png
Veikimo principas: Šio rinkinio esminis komponentas yra daugiafunkcinis indikatorius 3590ET. Skirtingai negu kad I - ojo rinkinio atveju, jis yra jungiamas prie sveriančio šakių vežimėlio per laidą LTWKAB patikimam duomenų perdavimui. Lietimui jautrus indikatorius 3590ET montuojamas kabinoje operatoriui patogioje vietoje, maitinimą gauna per energijos tiekimo modulį AL7212.
Šis rinkinys skirtas pritaikyti svėrimo funkciją prie specifinių klientų pageidavimų ir pagrindinės funkcijos būtų šios:
- Galima prijungti visus įmanomus duomenų perdavimo ryšio modulius: WIFI, RF, Bluetooth ir net infraraudonųjų spindulių arba
- Galima papildomai užsisakyti USB jungtį duomenų perkėlimui
- Pasirinkus vieną ar kitą duomenų perkėlimo būdą, galima pasirinkti įvairius duomenų nuskaitymo į PK būdus: per integruotus į motininę plokštę ryšio modulius ar WIFI, USB raktą ar pramoninį valdiklį
- Galimybė pasirinkti skirtingus spausdintuvus pagal poreikį - nuo standartinio iki pramoninių. Renkantis pramoninius spausdintuvus, rekomenduojama kartu įsigyti programinę įrangą DDT, skirtą etikečių ar apskritai spausdinimo galimybėms praplėsti bei greitai konfigūruoti pagal poreikį
- Pats indikatorius turi daug svėrimo funkcijų, tačiau yra galimybė užsisakyti ir specifines programines įrangas (pačiame displėjuje, tokiems svėrimams, kaip: kiekių, dalių; statistiniam; kainos skaičiavimui ir etikečių spausdinimui; dinaminiam ir statiniam svėrimui; birių produktų užpildymo ir išpylimo svėrimą)

Techniniai duomenys ir charakteristikos

Sveriantis šakių vežimėlis DINI ARGEO
 Modelis  Maksimalus
svoris, kg
Svėrimo rėžimai
 Maks. kg
Padalos vertė
kg
Kaina, € be PVM 
 LTW15A   1500 600 / 1500      0,2 / 0,5 arba 
1 / 2 su CE-M
Klauskite!
 LTW25A     2500    1500 / 2500    0,5 / 1 arba
2 / 5 su CE-M

CE-M sertifikavimas (metrologinė patikra) kainuoja papildomai.