girupis_menu_top_2

Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Servisas

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TRELLEBORG Elite XP - Pro HD

TRELLEBORG Elite XP - Pro HD

Naujosios Trelleborg Elite - Pro HD padangos pagamintos iš specialaus mišinio, sukurtos tam, kad  padidinti jūsų technikos apkrovos galimybes. Perkrautos padangos, kelia didelę riziką efektyvumui ir vairuotojo saugumui. Jei esate patyrę padangos įtrūkimą ar net išsilydymą, idealus sprendimas jums - ProHD mišinio padangos iš Trelleborg!  

 • Premium klasės padangos, kurių įprasta rida - nuo 3500 iki 8500 m.v., bei galimybė važinėti su 15% didesnėmis apkrovomis, nei standartinių ELITE XP padangų.
 • 3 sluoksnių padanga itin intensyviam naudojimui
 • PIT STOP LINE technologija
 • Skirta dirbti 2-3 pamainoms
 • Specialiai pritaikytos dirbti maksimalios apkrovos sąlygomis (t.y., kuomet vidutinis technikos apkrovimas yra didesnis nei 70%, važiuojama dideliais greičiais (15 - 25 km/h) ir dideliais atstumais - ilgesniais nei 500 metrų arba dirbant trumpais atstumais, tačiau labai intensyviai 
 • Didelis atsparumas karkaso įtrūkimams
 • Pagerintas energijos valdymas:
  - Padangų atsparumas karščiui
  - Geresnės kuro sąnaudos ir baterijų energijos suvartojimas
 • Technika su jomis važiuoja tolygiai, vidurinis padangos sluoksnis taip pat dalinai amortizuoja paviršiaus nelygumus, gesina vibracijas 
Kada rekomenduojame naudoti Trelleborg Elite - Pro HD padangas?

Visais atvejais kai dirbama trimis pamainomis. Jeigu krautuvas naudojamas darbui su maksimalia apkrova bent 50-60% ir yra tikimybė, kad apie 20 % naudojimo metu krautuvas bus perkrautas. Ypatingai tais atvejais, jeigu įprastos padangos, kurias naudojate turi radialinius įtrūkimus nuo karščio ar perkrovos. Pro HD padangos sukurtos iš daug tvirtesnio ir kietesnio mišinio, dėl to nukenčia operatoriaus komforto lygis - jeigu krautuvas neapkrautas. Tačiau, jeigu darbas vyksta su 60% ir daugiau apkrautu krautuvu - komforto lygis nesiskirs nuo paprastų elastinių padangų, o kokybės ir ilgaamžiškumo atžvilgiu bus nepalyginamas skirtumas. 
Su Pro HD padangomis gamintojas nurodo 15% didesnę apkrovą, nei standartinių padangų. Dažniausiai tai reiškia 15% didesne galima apkrovą, nei nurodyta ant krautuvo ratlankių, dėl to rekomenduojame visada patikslinti ir ratlankių gamintoją naudojant šias padangas. 

Kaip išspręsti padangų įtrūkimo/plyšimo ar išsilydymo/deformavimo problemas?

Tam tikri krautuvai savaime turi perkrautas padangas. Ypatingai triračiai krautuvai, kuriuose standartinės padangos visada turi šoninius karkaso įtrūkimus nuo karščio. Dažnais atvejais pasitaiko ir padangos prasisukimo ant ratlankio, ko pasekoja yra sugadinama ne tik padanga, bet ir visas ratlankis. Visais atvejais tai atsitinka nuo perkrovos ir didelio karščio, kuris susidaro naudojant standartines padangas. Jeigu turite tokias problemas su padangomis, išeitis yra Pro HD padangos, kurios sukurtos dirbti tokiomis sąlygomis.