Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Baterijos krovimo sandėliavimo technikai ir transportinėms platformoms

Baterijos krovimo sandėliavimo technikai ir transportinėms platformoms

Kompanija BATER gamina pilną traukos baterijų gamą visų gamintojų įvairiems krautuvų tipams ir transportinėms platformoms, tokiems kaip ATLET, BT/TOYOTA, HYSTER, JUNGHEINRICH, KOMATSU, LAFIS, LANSING, LARF, LINDE, MITSUBISHI, NISSAN, PIMESPO, ROCLA, STEINBOCK, STILL, TCM ir kitiems.

Siekiant patenkinti klientų poreikius, gaminame taip pat ir baterijas su standžiomis (suvirintomis) jungtimis lenkų ir bulgarų gamybos krautuvams už labai patrauklią kainą.

Bendrai paėmus, BATER yra modernus baterijų gamintojas, gaminantis baterijas panaudojant naujausias technologijas ir įrengimus, tokiu būdu užtikrindamas puikią kokybę ir ilgaamžiškumą, tuo pat metu išlaikydamas labai konkurencingą baterijų kainą. Pats gamintojas teigia, kad atsižvelgiant į kokybę, jo kainuos visuomet yra geriausios.

Baterijos krovimo sandėliavimo technikai ir transportinėms platformoms

BATER baterijos yra gaminamos iš:

-          Aukščiausios kokybės PzS ir PzB švino rūgštinių celių, kurios gaminamos BATER gamykloje Gliwice.

-          Baterijų konteinerių su 100% korozijai atsparia polietileno danga, kurie yra gaminami BATER gamykloje Varšuvoje.

Pagrindiniai baterijų privalumui:

-          Ilgas tarnavimo laikas – 1500 pakrovimo / iškrovimo ciklų, gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir pati pažangiausia gamybos technologija, todėl BATER gaminamos baterijos pilnai atitinka IEC 254-1 standarto reikalavimus.

-          Baterijos turi mažą vidinę varžą dėka gamyboje naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų, įskaitant ir celių gnybtus, gaminamų pripažintų pasaulinių gamintojų.

-          Baterijos pasižymi žemu savaiminio išsikrovimo lygiu dėka gamyboje naudojamų geriausių komponentų (tokių kaip tūbelės tipo plokštelių), gaminamų pasaulinio lygio gamintojų bei gamyboje naudojamo specialių lydinių ir

-          Yra saugios bei mechaniškai tvirtos,

-          Celių konteinerius gamina lyderiaujantys Europos gamintojai iš polipropileno, kuris yra mechaniškai tvirtas ir atsparus dideliems temperatūros svyravimas

-          Baterijų konteineriai yra pagaminti taip pat su polietileno apsauga, kuri yra padengiama užliejant išlydytą polietileną ant specialiai paruošto metalinio paviršiaus, todėl BATER baterijų konteineriai yra atsparūs smūgiams ir bet kokioms oro sąlygoms bei patikimai apsaugo nuo elektros srovės išlydžio.

-          Aukščiausios kokybės lanksčios celių jungtys ir tvirtinimo varžtai yra pilnai izoliuoti ir todėl puikiai apsaugo nuo trumpo jungimo.

BATER baterijos turi aukštą EFEKTYVUMO lygį, todėl

-          Yra prailginamas baterijos tarnavimo laikas minimizuojant energijos nuostolius, atsirandančius bateriją eksploatuojant

-          Yra sutrumpinamas baterijos įkrovimo laikas, todėl baterija gali būti greičiau grąžinama į darbą ir dar papildomai taupomi elektros energijos kaštai ir todėl kartu paėmus

-          Yra taupomi bendri eksploataciniai kaštai

Su baterijomis taip pat gali būti komplektuojami šie aksesuarai:

-          Centrinė vandens užpildymo sistema

-          Elektrolito maišymo sistema

-          Pajungimo laidai, šakutės ir kt.

Techniniai duomenys ir charakteristikos

KONSTRUKCIJA

positive-plate-design.jpg Teigiama plokštelė – teigiamoje tūbelių tipo plokštelėje yra po keletą švininių strypelių, susijungiančių į vieną rėmą. Strypeliai yra specialiai grūdinami. Šie ploni švino strypeliai dar papildomai turi mažas koncentrines menteles, yra padengti rūgščiai laidžiais vamzdeliais. Aktyvioji teigiama masė susidaro tarp strypelių ir švininių tūbelių vidinio išgaubto paviršiaus. Tūbelės yra užpiltos elektrolitu. Specialus švino lydinys, naudojamas teigiamai plokštelei gaminti, turi 6% stibio (Sb). Paveikslėlyje žemiau pavaizduotas apvalių tūbelių pjūvis, žiūrint iš viršaus. Akivaizdu, kad apvalių tūbelių panaudojimas pagerina elektrolito cirkuliaciją, kontaktinį paviršių ir todėl baterija dirba gerokai efektyviau ir ilgiau, nei senesnės technologijos baterijos 

Tubelės.png

 Neigiama plokštelė – išlietas švino tinklelis su aktyviomis medžiagomis suformuoja neigiamą plokštelę. Tinklelis yra specialiai grūdinamas. Specialus švino lydinys, naudojamas teigiamai plokštelei gaminti, turi 6% stibio (Sb).

 Seperatoriai - pagaminti iš "Daramic" (specialiai sukurto rūgštinėms baterijoms) polietileno, pasižymi maža varžą, dideliu rūgšties pralaidumu, turi mikro porų struktūrą. Neigiamos plokštelės yra tarsi įvilktos į seperatorių, tokiu būdu apsaugant dar ir nuo aktyvios masės praradimo.

  Gnybtai – gaminami iš specialaus korozijai atsparaus švino lydinio su žalvario priemaišomis elektriniai varžai sumažinti iki minimumo.

  Konteineris – celių konteineriai yra pagaminti iš polipropileno,

  Dangčiai – yra pagaminti iš polipropileno ir yra aprūpinti pasiteisinusiais elektrolito pratekėjimo pro gnybtus sandarikliais. Celių dangtis ir konteineris yra sujungiami juos suvirinant.

   Elektrolitas – skaidrus sieros rūgšties, tankis 1,29g/cm3 ±0.01 @+30oC/maksimalus lygis/pilnai pakrautos celės,

  Baterijų konteineriai - išskirtinai BATER gaminamas konteineris. Jis turi metalinį karkasą, padengtu poli etanu, panaudojant karšto liejimo techniką. Todėl konteineris yra atsparus korozijai, įbrėžimams, yra elektrikai neutralus ir ilgaamžis. Konteinerius gaminame pagal konkrečius klientų pageidavimus.

  Jungtys – pilnai izoliuotos lanksčios varinės jungtys, su taip pat izoliuotu varžtu, kuriame yra palikta skylutė matavimas atlikti: 

Bolt_On_Connector-2.png

Tačiau, klientui pageidaujant ir siekiant sutaupyti pinigų, BATER gali pagaminti ir su kietomis jungtimis: 

Kietos jungtys.png

PAPILDOMI PRIEDAI

Papildomai rekomenduojame užsisakyti centrinę baterijos užpildymu distiliuotu vandeniu sistemą (akvamatiką) ir / arba baterijos elektrolito lygio indikatorių.

Su vieninga centrinė vandens užpildymo sistema baterijos užpildymas distiliuotu vandeniu bus greitesnis ir paprastesnis, bus taupomas laikas ir būsite garantuoti, kad visos baterijos celės yra užpildytos vandeniu tolygiai. Sistema gali būti komplektuojama su arba be užpildymo bakeliu.

Elektrolito lygio indikatorius rodo elektrolito būklę - jeigu tankis yra technologinėse ribose, tuomet dega žalia šviesa, o jeigu kas nors negerai, užsidega atitinkamai oranžinė arba raudona šviesa. Tokiu būdu visuomet būsite tikri, kad baterija yra tinkamai prižiūrėta ir ji eksploatuojama teisingai. 

Bater_bfs.png

TECHNINIAI DUOMENYS

Rekomenduojami įkrovimo profiliai pagal DIN charakteristikas:

DIN 41774 Wa, WOWa,

DIN 41773 IU,

DIN 41773, 41774 IUIa.

STANDARTAI

EN 60254 (IEC 254 ),

DIN 43531, 43535, 43536,

DIN 41773, DIN 41774,

ISO 9001 i ISO 14001

Celių matmenis ir likusią techninę informaciją rasite parsisiuntę PDF dokumentą.