Akumuliatoriai ir įkrovikliai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

MIDAC traukos, gilaus iškrovimo ir starteriniai akumuliatoriai

MIDAC – tai vienas moderniausių ir didžiausių industrinių traukos (akumuliatorinių) baterijų gamintojų Europoje, sukūręs ir išvystęs savo unikalią baterijų gamybos technologiją, kurią nuolat tobulina. Todėl MIDAC pagamintos baterijos yra ilgaamžės ir patikimos, tuo pat metu išlaikant labai konkurencingą kainą. Gamykla įsikūrusi Italijoje, be klasikinių rūgštinių baterijų gamina ir modernias ličio – jonų baterijas. Kompanija per 25 metus tapo trečiu pagal dydį traukos akumuliatorių gamintoju Europoje - tai pavyko pasiekti bekompromisės kokybės dėka, tuo pat metu išlaikant labai konkurencingą kainą.

MIDAC gamina baterijas visų tipų krovimo - sandėliavimo technikai: šakiniams krautuvams, elektriniams palečių vežimėliams ir keltuvams (stakeriams), rietuvams (štabeliuotojams), užsakymų rinktuvams ir t.t. O taip pat - šlavimo mašinoms, elektriniams vilkikams ir automobiliams, specialių poreikių vežimėliams ir kt.