Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Log In
Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti kaip
Jūs galite prisijungti, jei esate užsiregistravę vienoje iš šių paslaugų:
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Hidrauliniai žirkliniai keltuvai

"Gidrolast" gamina pačius įvairiausius aukščiausios kokybės žirklinius kėlimo stalus. Ilgiausiai išsilaikantys kėlimo stalai pasaulyje užtikrinantys stabiliausią, patikimiausią ir universaliausią sunkių krovinių kėlimą. Pramoniniai žirkliniai kėlimo stalai yra populiariausias ir efektyviausias krovinių kėlimo būdas, dėl paprastumo ir nedaug judančių dalių, kurioms nereikia priežiūros. Žirklinių keltuvų mechanizmai gali būti įvairių konfigūracijų, yra lengvai modifikuojama, gali lengvai perkelti bet kokio dydžio ir talpos krovinius į didesnį nei 10 m aukštį. Kiekvienas kėlimo stalas yra suprojektuotas ir pagamintas taip, kad atitiktų pramonės saugos reikalavimus, išdėstytus ANSI MH29.1 ir gali būti modifikuoti ir pritaikomi pagal klientų poreikius. 

Hidrauliniai žirkliniai keltuvai

Kėlimo platformos yra suprojektuotos kelti standartinius ir nestandartinius krovinius pagal BS EN1570: reglamentą. Žirklinės kėlimo platformos pritaikytos didelio intensyvumo darbams, gali turėti lygų pakrovos paviršių arba slydimui atsparų. Platformos turi integruotus (per rėmą) arba nuotolinius maitinimo blokus, IP54 apsaugą kaip standartą. Gali būti 3 fazės, vienfazės arba žemos įtampos nuolatinės srovės. Konstrukcija, hidraulinės ir elektrinės sistemos atitinka Europos standartų reikalavimus. Daugelis "Gidrloas" žirklinių kėlimo stalų yra tiekiamos su individualiu apkrovos patikrinimo sertifikatu, taip pat su galiojančiu atitikties arba registracijos pažymėjimu.

Techniniai duomenys ir charakteristikos

Techninės savybės

Galima maksimali apkrova  Iki 15 000 kg
 Galimi platformos matmenys  Nuo 500 x 800 iki 12 000 x 4 000 mm
 Maksimalus kėlimo aukštis Iki 12 000 mm 
Minimalus platformos aukštis  100 mm 
 Darbinė temperatūra nuo - 20 C iki + 50 C 
 Darbas sprogioje aplinkoje (ATEX Zonose) Taip