Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Traukos elementų blokai MDL / MBS

MDL / MBS traukos elementų blokai yra gaminami pagal santykinai nesenai ( 8 metai) įdiegtą ir ištobulintą visiškai kitokią gamybos technologiją, kurios tikslas buvo sumažinti galutinę baterijos kainą vartotojui, tuo pat metu nesuprastinant kokybės ir tarnavimo laiko. Gamybos procesas yra visiškai automatizuotas, atsisakyta metalinių baterijų konteinerių, juos pakeičiant pagamintais iš specialios plastmasės, vidinė celių sujungimo konstrukcija yra pilnai vienalytė, tokiu būdu padidinat atsparumą smūgiams ir vibracijai. Todėl šie blokai puikiai tinka naudoti smulkioje sandėliavimo technikoje, tokioje kaip elektriniai savaeigiai palečių vežimėliai, kurios darbo specifika neapsieina be nuolatinio kratymosi.  

 Traukos elementų blokai MDL / MBS
       Tiek standartinės akumuliatorinės traukos baterijos, tiek  traukos elementų blokai  yra gaminami pagal ypatingai modernią, pažangią ir patikimą MIDAC baterijų gamybos technologiją, kurią nepriklausomai sukūrė ir išvystė kompanija Midac. Todėl vienintelis MIDAC turi savo individualią baterijų celių markiruotę MDL (atitinka PzS, DIN (EN60254-1/2) standartą) ir MBS (atitinka PzB, SB (EN50272-3), dar kitaip Britų standartą).
     Produkcijos gamoje yra visos įmanomos celių konfigūracijos, todėl, kartu su kompanijos sukurtais įkrovikliais MIDAC gali patenkinti bet kokią užklausą baterijoms ar krovimo sistemoms.
     Kompanijos gaminamos baterijos yra labai plačiai pripažintos ir naudojamos, rinkoje turi ypatingai ilgaamžių baterijų reputaciją.

Standartinės.png

Techniniai duomenys ir charakteristikos

PRODUKTO APRAŠYMAS      MDLblock - MBSblock
PRITAIKYMAS          Standartinis
GAMYBOS TECHNOLOGIJA Švino rūgštinė
PRIEŽIŪRA    Kas savaitę
ARCHITEKTŪRA Daugiaceliai blokai
(24V DIN-B / BS)
TALPŲ DIAPAZONAS (C5)      130 - 250Ah
CELIŲ JUNGIMO BŪDAS   Standus (vidinis)
RESURSAS (CIKLAI*) 1500+
CENTRINĖ VANDENS UŽPILDYMO SISTEMA Užsakoma papildomai
PRIVERSTINĖ CELIŲ VENTILIACIJA  Negalima
ELEKTROLITO LYGIO INDIKATORIUS   Negalima
ĮKROVIMO SPRENDIMAI Nuo 7 iki 12 valandų krovimo laikas
su visų tipų įkrovikliais
GAMYKLINIAI ĮKROVIMO SPRENDIMAI   MIDATRON serija
BATERIJOS BŪKLĖS INDIKATORIUS    Užsakomas papildomai
BATERIJOS KEITIMO SPRENDIMAI Taip

MDL / MBS traukos elementų blokai yra gaminami pagal santykinai nesenai (8 metai) įdiegtą ir ištobulintą visiškai kitokią gamybos technologiją, kurios tikslas buvo sumažinti galutinę baterijos kainą vartotojui, tuo pat metu nesuprastinant kokybės ir tarnavimo laiko. Gamybos procesas yra visiškai automatizuotas, atsisakyta metalinių baterijų konteinerių, juos pakeičiant pagamintais iš specialios plastmasės, vidinė celių sujungimo konstrukcija yra pilnai vienalytė, tokiu būdu padidinat atsparumą smūgiams ir vibracijai.
Todėl šie blokai puikiai tinka naudoti smulkioje sandėliavimo technikoje, tokioje kaip elektriniai savaeigiai palečių vežimėliai, kurios darbo specifika neapsieina be nuolatinio kratymosi.
Šiems traukos blokams yra suteikiama 36 mėnesių garantija.

Likę techniniai duomenys ir kita informacija - prisegtame PDF dokumente.