Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Jėgos elementų blokai

Šios baterijos skirtos naudoti ten, kur energijos suvartojimas yra pastovus, be didelių svyravimų, nes tokiu atveju klasikinių baterijų naudojimas yra neefektyvus finansiškai. Jos yra skirtos naudoti kartu su elektrinėmis pavaromis, plovimo ir šlavimo mašinomis, smulkiais elektriniais palečių vežimėliais, neįgaliųjų vežimėliais, žirklinėmis platformomis, golfo mašinomis ir kt. 

Jėgos elementų blokai
     Tiek standartinės akumuliatorinės traukos baterijos, tiek jėgos elementai yra gaminami pasitelkiant  ypatingai modernią, pažangią ir patikimą MIDAC baterijų gamybos technologiją,  kurią nepriklausomai sukūrė ir išvystė kompanija Midac. Todėl vienintelis MIDAC turi savo individualią baterijų celių markiruotę MDL (atitinka PzS, DIN (EN60254-1/2) standartą) ir MBS (atitinka PzB, SB (EN50272-3), dar kitaip Britų standartą).
     Produkcijos gamoje yra visos įmanomos celių konfigūracijos, todėl, kartu su kompanijos sukurtais įkrovikliais MIDAC gali patenkinti bet kokią užklausą baterijoms ar krovimo sistemoms.
      Kompanijos gaminamos baterijos yra labai plačiai pripažintos ir naudojamos, rinkoje turi ypatingai ilgaamžių baterijų reputaciją.

Standartinės.png

Techniniai duomenys ir charakteristikos

PRODUKTO APRAŠYMAS         FORCEblock
PRITAIKYMAS          Standartinis
GAMYBOS TECHNOLOGIJA Švino rūgštinė
PRIEŽIŪRA    Kas savaitę
ARCHITEKTŪRA Daugiaceliai blokai
(6 - 12V)
TALPŲ DIAPAZONAS (C5)         60 - 200Ah
CELIŲ JUNGIMO BŪDAS   Standus (vidinis)
RESURSAS (CIKLAI*)  Neaptarnaujami - 500+
Aptarnaujami - 1200 +
CENTRINĖ VANDENS UŽPILDYMO SISTEMA  Galima užsakyti atskirai (dar
priklauso nuo konkretaus tipo)
PRIVERSTINĖ CELIŲ VENTILIACIJA  Negalima
ELEKTROLITO LYGIO INDIKATORIUS   Negalima
ĮKROVIMO SPRENDIMAI Nuo 7 iki 12 valandų krovimo laikas
su visų tipų įkrovikliais
GAMYKLINIAI ĮKROVIMO SPRENDIMAI   MIDATRON serija
BATERIJOS BŪKLĖS INDIKATORIUS   Negalima
BATERIJOS KEITIMO SPRENDIMAI   Negalima

     Šios baterijos skirtos naudoti ten, kur energijos suvartojimas yra pastovus, be didelių svyravimų, nes tokiu atveju klasikinių baterijų naudojimas yra neefektyvus finansiškai. Jos yra skirtos naudoti kartu su elektrinėmis pavaromis, plovimo ir šlavimo mašinomis, smulkiais elektriniais palečių vežimėliais, neįgaliųjų vežimėliais, irklinėmis platformomis, golfo mašinomis ir kt. Galima užsisakyti ventiliuojamus ir neaptarnaujamus blokus. Svarbu pažymėti, kad neaptarnaujamų blokų tarnavimo laikas yra gerokai trumpesnis nei tų, kurie yra ventiliuojami ir papildomai prižiūrimi kartą per savaitę!

Likę techniniai duomenys ir kita informacija - prisegtame PDF dokumente.