Akumuliatoriai ir įkrovikliai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

FIAMM Energy Plius traukos baterijos

FIAMM gamina visas PzS ir PzB skysto elektrolito standartų celes, tad galime pasiūlyti baterijas visų gamintojų

  • Krovimo ir sandėliavimo technikai
  • Elektrinėms  trasnsportinėms ir žirklinėms platformoms
  • Didesnės galios šlavimo mašinoms
  • Mobiliems elektriniams įrenginiams ir kt.
 Pagrindiniai privalumai glaustai:

  • Puikiai užsirekomendavusios baterijos: ilgaamžės, su puikiomis techninėmis savybėmis - net ir esant didelėms apkrovoms (t.y. didelėms tekančioms srovėms), įtampos kritimas yra labai mažas, todėl naudojant šias baterijas mechanizmai tarnauja ilgiau mažesnio variklių ir elektrinių pavarų dėvėjimosi dėka (nes krentant įtampai pakyla srovė, kuri pagreitina variklių ir elektrinių pavarų dėvėjimąsi dėl išsiskiriančio papildomos šilumos ir kt.).
  • Pasižymi praktikoje akivaizdžiai matomu geru energijos kaupimu ir jos atidavimu, todėl akumuliatoriai dirba itin našiai ir efektyviai (šilumos kaupimo - sklaidos, realios sukauptos energijos akumuliavimo ir vandens sunaudojimo prasme). 
  • Šios savybės pasiekiamos specialiai modifikuojant teigiamos plokštelės gamybą: 85% baterijos dėvėjimosi tenka teigiamai plokštelei (dėl oksidacijos ir sulfatizacijos), todėl specialiai chemiškai apdirba teigiama plokštelė yra esminis baterijos komponentas. Realiame gyvenime jis ir lemia baterijos ilgaamžiškumą, nes baterija turi papildomas apsaugas nuo per gilaus iškrovimo (kas sukelia vidinę oksidaciją) ir netaisyklingos eksploatacijos (kuri paprastai nulemia gilesnę nei natūraliai susidaryti turinčią negrįžtamą sulfatizaciją). 
  • Naudojant specialų įkroviklį, esant reikalui, šias baterijas galima dalinai pakrauti dienos eigoje. Jeigu reikalinga nuolat taip dirbti - t.y. dalinai pakrauti bateriją esant galimybei tam, kad ji galėtų atidirbti ilgesnį laiką - rekomenduojame įsigyti AGM tipo NexSys baterijas.
Laukiame Jūsų užklausų!

Techniniai duomenys ir charakteristikos

Celės struktūraCelės struktūra.png

Visos Fiamm Motive power Plus celės gaminamos naudojant pasiteisinusią ir patikimą technologiją. Teigiami elektrodai yra gaminami presavimo būdu ir yra apvalios tūbelės formos. FIAMM baterijas išskirtines daro tai, kad teigiamos plokštelės gamyboje naudojamos papildomos medžiagos, suteikiančios daug papildomų praktikoje naudingų savybių, pvz., gebėjimas praleisti didesnes sroves, nei numato standartas, atsparumas korozijai ir sulfatizacijai, mechaninis atsparumas ir kt. Neigiama plokštelė yra klasikinės stačiakampio tinklelio formos. Separatorius yra pagamintas iš mikro porėtos medžiagos. Celės dėžė ir dangtis yra pagaminti iš smūgiams ir karščiui atsparaus poli propileno. Jungčių vieta celės dangtelyje yra hermetizuota karštuoju būdu - elektrolitui nėra jokios galimybės išsilieti (ir šis gamybos būdas yra kur kas patikimesnis nei sandarinimas riebokšliais).

Gnybtai

Kaip jau minėta ankščiau, gnybtų kontaktinis paviršius ties celės dangteliu yra hermetizuojamas karštuoju būdu, todėl elektrolitui išsilieti nėra jokios galimybės. 

Celių tarpusavio jungtys

Celės tarpusavyje yra sujungtos pilnai izoliuotomis lanksčiomis, kurių sudėtyje nėra halogenų. Jungtys tarpusavyje prisukamos varžtais, todėl esant reikalui galima lengvai ir greitai pakeisti elementą. 

Celių dangteliai

Dangteliai yra lengvai atverčiami, gerai užsifiksuoja juos uždarant. Turi ventiliacines angas, todėl kraunant bateriją jų nereikia atidaryti. Patikimai apsaugo nuo elektrolito išsiliejimo. . O taip pat viduje turi žymes, iki kokio lygio papildyti distiliuotu vandeniu. 

Kaip supaprastinti baterijos priežiūrą?

Priklausomai nuo darbo intensyvumo, bateriją tam tikru periodiškumu būtina papildyti vandeniu (nuo karto per savaitę iki karto per mėnesį). Bet kuriuo atveju tai yra atsakingas darbas - vandens reikia pripilti tiek, kiek nurodyta piltuvėlio liniuotėje ir tuo pačiu metu reikia saugotis kontakto su elektrolitu. Todėl kur kas paprasčiau baterijas yra prižiūrėti naudojant 2 paprastus sprendimus: centrinę vandens užpildymo sistemą su arba be elektrolito lygio indikatoriumi. Tuomet baterija užpildoma vandeniu greitai ir iki tokio lygio, koks yra reikalingas, o elektrolito lygio indikatorius parodo, kuomet reikia vandens.

Baterija su vandens užpildymo sistema.png