Akumuliatoriai ir jų priedai

Sandėlio technika ir priedai

Svarstyklės

Padangos

Ratukai

Paslaugos ir detalės

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Celės (elementai) traukos baterijoms

  BATER yra aukščiausios kokybės švino – rūgštinių baterijų gamintojas iš Lenkijos, gaminantis PzS ir PzB tipų traukos celes (elementus) su tūbelės tipo teigiamomis plokštelėmis, pagamintomis BATER gamykloje Gliwice. Celės yra gaminamos remiantis DIN standartais ir galime pasiūlyti 81 PzS celės tipą, kurių talpą yra nuo 110 iki 1550Ah ir tiek pat PzB celių tipų, kurių talpa yra nuo 46 iki 1050Ah.

  Bendrai paėmus, BATER yra modernus baterijų celių gamintojas, gaminantis baterijas panaudojant naujausias technologijas ir įrengimus, tokiu būdu užtikrindamas puikią kokybę ir ilgaamžiškumą, tuo pat metu išlaikydamas labai konkurencingą celių kainą. Pats gamintojas teigia, kad atsižvelgiant į kokybę, jo kainuos visuomet yra geriausios.

   Celės (elementai) traukos baterijoms
   Celės (elementai) traukos baterijoms
   Celės (elementai) traukos baterijoms


   Pagrindiniai BATER PzS ir PzB celių privalumui:

   -          Ilgas tarnavimo laikas – 1500 pakrovimo / iškrovimo ciklų, gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir pati pažangiausia gamybos technologija, todėl BATER gaminamos celės pilnai atitinka IEC 254-1 standarto reikalavimus.

   -          Celės turi mažą vidinę varžą dėka gamyboje naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų, įskaitant ir celių gnybtus, gaminamų pripažintų pasaulinių gamintojų.

   -          Celės pasižymi žemu savaiminio išsikrovimo lygiu dėka gamyboje naudojamų geriausių komponentų (tokių kaip tūbelės tipo plokštelių), gaminamų pasaulinio lygio gamintojų bei gamyboje naudojamo specialių lydinių ir

   -          Yra saugios bei mechaniškai tvirtos,

   -          Celių konteinerius gamina lyderiaujantys Europos gamintojai iš polipropileno, kuris yra mechaniškai tvirtas ir atsparus dideliems temperatūros svyravimas

   BATER baterijos turi aukštą EFEKTYVUMO lygį, todėl

   -          Yra prailginamas baterijos tarnavimo laikas minimizuojant energijos nuostolius, atsirandančius bateriją eksploatuojant

   -          Yra sutrumpinamas baterijos įkrovimo laikas, todėl baterija gali būti greičiau grąžinama į darbą ir dar papildomai taupomi elektros energijos kaštai ir todėl kartu paėmus

   -          Yra taupomi bendri eksploataciniai kaštai

   BATER gamykloje Gliwice celės turi:

   -          Teigiamos tūbelės struktūros tipo teigiamos plokštelės, pagamintas pagal pažangiausią technologiją

   -          Seperatorių, apgaubiantį lyg vokas neigiamą plokštelę ir tokiu būdu celės apsaugomos nuo aktyvios masės praradimo.

   Esminiai privalumui naudojant pažangiausią tūbelių tipo plokštelių gamybos technologiją yra: žymus pagrindinių celės parametrų pagerinimas, tokių kaip celės talpa, geresnis ciklinis veikimas, padidintas atsparumas neigiamam gilaus iškrovimo poveikiui ir prailgintas eksploatacinis laikotarpis.


   Modernios gamybos linijos (Hadi, Wirtz) ir patyrusių specialistų komanda garantuoja aukščiausią gaminamų produktų kokybę.

    Techniniai duomenys ir charakteristikos

    KONSTRUKCIJA positive-plate-design.jpg

     Teigiama plokštelė – teigiamoje tūbelių tipo plokštelėje yra po keletą švininių strypelių, susijungiančių į vieną rėmą. Strypeliai yra specialiai grūdinami. Šie ploni švino strypeliai dar papildomai turi mažas koncentrines menteles, yra padengti rūgščiai laidžiais vamzdeliais. Aktyvioji teigiama masė susidaro tarp strypelių ir švininių tūbelių vidinio išgaubto paviršiaus. Tūbelės yra užpiltos elektrolitu. Specialus švino lydinys, naudojamas teigiamai plokštelei gaminti, turi 6% stibio (Sb). Paveikslėlyje žemiau pavaizduotas apvalių tūbelių pjūvis, žiūrint iš viršaus. Akivaizdu, kad apvalių tūbelių panaudojimas pagerina elektrolito cirkuliaciją, kontaktinį paviršių ir todėl baterija dirba gerokai efektyviau ir ilgiau, nei senesnės technologijos baterijos

    Tubelės.png

     Neigiama plokštelė – išlietas švino tinklelis su aktyviomis medžiagomis suformuoja neigiamą plokštelę. Tinklelis yra specialiai grūdinamas. Specialus švino lydinys, naudojamas teigiamai plokštelei gaminti, turi 6% stibio (Sb).

     Seperatoriai - pagaminti iš "Daramic" (specialiai sukurto rūgštinėms baterijoms) polietileno, pasižymi maža varžą, dideliu rūgšties pralaidumu, turi mikro porų struktūrą. Neigiamos plokštelės yra tarsi įvilktos į seperatorių, tokiu būdu apsaugant dar ir nuo aktyvios masės praradimo.

      Gnybtai – gaminami iš specialaus korozijai atsparaus švino lydinio su žalvario priemaišomis elektriniai varžai sumažinti iki minimumo.

      Konteineris – celių konteineriai yra pagaminti iš polipropileno,

      Dangčiai – yra pagaminti iš polipropileno ir yra aprūpinti pasiteisinusiais elektrolito pratekėjimo pro gnybtus sandarikliais. Celių dangtis ir konteineris yra sujungiami juos suvirinant.

       Elektrolitas – skaidrus sieros rūgšties, tankis 1,29g/cm3 ±0.01 @+30oC/maksimalus lygis/pilnai pakrautos celės,

      Baterijų konteineriai - išskirtinai BATER gaminamas konteineris. Jis turi metalinį karkasą, padengtu poli etanu, panaudojant karšto liejimo techniką. Todėl konteineris yra atsparus korozijai, įbrėžimams, yra elektrikai neutralus ir ilgaamžis. Konteinerius gaminame pagal konkrečius klientų pageidavimus.

      Jungtys – pilnai izoliuotos lanksčios varinės jungtys, su taip pat izoliuotu varžtu, kuriame yra palikta skylutė matavimas atlikti.

      Pastaba - užsakant vien tik celes ir jeigu reikalingos jungtys su kamštukais, jas, kartu su varžtais, būtina užsisakyti atskirai!

      Jungtys.jpgBolt_On_Connector-2.png


    Celių matmenis ir likusią techninę informaciją rasite parsisiuntę PDF dokumentą.