Akumuliatoriai ir įkrovikliai

Sandėliavimo technika ir priedai

Svarstyklės

Krautuvų padangos

Statybinės padangos

Ratukai

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Bevandenės traukos baterijos MLM

Šių baterijų pagrindinis išskirtinumas – mažas distiliuoto vandens išgarinimas: netgi dirbant ypatingai intensyviai, šias baterijas papildyti distiliuoti vandeniu reikia ne dažniau nei kas 3 mėnesiai. Tai patogu, taupo laiką ir kaštus. Didžiausią naudą perkant šias baterijas galima gauti tuomet, kuomet kartu įsigyjamas ir MIDATRON HE įkroviklis bei baterijos būklės stebėjimo indikatorius MB2 (MIDAC Battery Brain – Midac baterijos smegenys). Tuomet šios baterijos gali tarnauti iki 1500 pakrovimų / iškrovimų ciklų, net jeigu baterija nuolat iškraunama iki 80%, nes baterijos krovimo srovė nuolat specialiai moduliuojama pagal baterijos būklę. Pasirinkus MB2, bus kaupiama baterijos eksploatavimo būklės istorija, kurią, užsisakius papildomą paslaugą, galima pasiekti per internetą.

     Visos MIDAC traukos (akumuliatorinės) baterijos gaminamos pasitelkiant ypatingai modernią, pažangią ir patikimą MIDAC baterijų gamybos technologiją,  kurią nepriklausomai sukūrė ir išvystė kompanija Midac. Todėl vienintelis MIDAC turi savo individualią baterijų celių markiruotę MDL (atitinka PzS, DIN (EN60254-1/2) standartą) ir MBS (atitinka PzB, SB (EN50272-3), dar kitaip Britų standartą).
     Produkcijos gamoje yra visos įmanomos celių konfigūracijos, todėl, kartu su kompanijos sukurtais įkrovikliais MIDAC gali patenkinti bet kokią užklausą baterijoms ar krovimo sistemoms.
     Kompanijos gaminamos baterijos yra labai plačiai pripažintos ir naudojamos, rinkoje turi ypatingai ilgaamžių baterijų reputaciją.


MLM.png

Techniniai duomenys ir charakteristikos

PRODUKTO APRAŠYMAS  MLM
PRITAIKYMAS    Mažos priežiūros reikalaujančios darbo sąlygos
GAMYBOS TECHNOLOGIJA Švino rūgštinė
PRIEŽIŪRA Kas ketvirtį
ARCHITEKTŪRA IEC 60254-2 serija L-E (2V DIN-BS celės)
TALPŲ DIAPAZONAS (C5) 100-1550 Ah
CELIŲ JUNGIMO BŪDAS Lanksčiomis jungtimis ir prisukamos
RESURSAS (CIKLAI*) 1500+
CENTRINĖ VANDENS UŽPILDYMO SISTEMA Užsakoma papildomai
PRIVERSTINĖ CELIŲ VENTILIACIJA  Negalima
ELEKTROLITO LYGIO INDIKATORIUS Užsakoma papildomai
ĮKROVIMO SPRENDIMAI Nuo 7 iki 12 valandų krovimo laikas su
HF (aukšto dažnio) įkrovikliais
GAMYKLINIAI ĮKROVIMO SPRENDIMAI Tik MIDATRON HE
BATERIJOS BŪKLĖS INDIKATORIUS Užsakoma papildomai
BATERIJOS KEITIMO SPRENDIMAI Taip

CELĖS - ENERGIJOS TIEKĖJOS - STRUKTŪRA

Celės struktūra.png

1. CELĖS PAVIRŠIAUS DANGTELIS.

Celės paviršius pagamintas unikalia MIDAC technologija. Paviršiaus dangtelis yra atsparus spaudimui, tvirtai laiko gnybtus, kurie papildomai yra užsandarinti guminiais tarpikliais. Todėl pro gnybtus niekada nebus elektrolito pratekėjimo ir nesikaups ant paviršiaus druskos, kurios yra laidžios elektros srovei ir skatina savaiminį baterijos išsikrovimą. Celės paviršiaus dangtelis standartiškai yra pritaikytas ir oro cirkuliavimo sistemoms (angį Air - Tech, ši opcija užsakoma atskirai ir yra skirta ventiliuoti priverstinai bateriją, kuomet ji kraunama), todėl ją bus galima sumontuoti ir vėliau, jeigu tik atsiras poreikis.

2. GNYBTAI

Tvirtos konstrukcijos ir pakankamo pločio gnybtai, savyje turintys vidinį M10 sriegį puikiai praleidžia elektros srovę (specialus lydinys beveik neturi elektrinės varžos) ir pasižymi geriausiomis mechaninėmis savybėmis. Todėl celes galima drąsiai permontuoti, nesibaiminant mechaninių gnybtų pažeidimų ar suprastėjusių elektros srovės laidumo savybių.

3. LANKSČIOS BATERIJOS ELEMENTŲ (CELIŲ) JUNGTYS

Išskirtinės MIDC gamybos technologijos dėka celių jungtys puikiai sujungia baterijos elementus (celes), tuo pat metu pilnai izoliuodamos pajungimo gnybtus

4. SEPERATORIUS

Separatorius elektriškai izoliuoja celių plokšteles, kad šios tarpusavyje nesusiliestų ir neįvyktų trumpas jungimas. Seperatorius yra tarsi vokas, kuriame yra įpakuota celės aktyvioji plokštelė. Tuo pat metu pro seperatorių cirkuliuoja elektrolitas, todėl nuo seperatoriaus kokybės labai priklauso celės eksploatacinės savybės. MIDAC seperatorių gamina iš chemiškai neutralaus polietileno, kurio visas paviršius yra nesietas specialios formos mikro poromis, skatinančiomis ir palengvinančiomis elektrolito cirkuliaciją (difuziją).

5.TEIGIAMA PLOKŠTELE

Teigiamos plokštelės turi kumštinių vamzdelių tipo struktūrą, kurią tarpusavyje tvirtai laiko išlietas smulkus, bet tankus ir tvirtas tinklelis, yra pagamintas naudojant šiuo metu pačią moderniausią MIDAC gamybos technologiją. Todėl plokštelės pasižymi geriausiomis rinkoje mechaninėmis ir elektrinėmis savybėmis.

  6.NEIGIAMA PLOKŠTELE

Neigiama plokštelė turi tinklo tipo struktūrą, kuris yra pagamintas iš storų ir tankių švininių gijų - kad būtų galima išgauti maksimalų plotkelės paviršiaus plotą, o tuo pačiu metu ir elektrinę talpą ir kuris tarsi narvas apgaubia teigiamą plokštelę, tokiu būdu užtikrindamas nepriekaištingas elektrines ir mechanines savybes.

Kaip minėta aprašymo pradžioje, šių baterijų didžiausia nauda gaunama tuomet, jeigu kartu įsigyjamas ir baterijos būklės indikatorius MB2 ir gamyklinis įkroviklis MIDATRON HE.

Kas yra MIDAC MB2?

MB2 BATERIJOS BŪKLĖS STEBĖJIMO SISTEMA

MBB2.png


Puikiai integruotas baterijos būklės stebėjimo indikatorius MB2 nuolat stebi ir kaupia duomenis apie VISUS pagrindinius baterijos parametrus, tokius kaip įtampa, jungčių varža, krovimo ir apkrovos srovės, elektrolito lygis ir temperatūra ir visa tai atlieka laboratoriniu tikslumu. Tuo pat metu pats modulis yra pagamintas iš mechaniškai ir chemiškai atsparių medžiagų bei kaupia duomenis visą baterijos gyvavimo laikotarpį.


Palaikydamas nuolatinį ryšį su įkrovos stendu MIDATRON, naudojančiu bevielę ryšio technologiją, MB2 taip pat seka ir įkrovimo procesą ir fiksuoja visus įvykius, įvykusius jo metu bei atitinkamai koreguoja įkrovimo algoritmą (kitaip sakant, koreguoja įkrovimo srovės moduliavimo algoritmą tam, kad baterija būtų įkrauta pilnai ir optimaliu tiek technologiniu, tiek energetiniu režimu. Ši technologija smarkiai prailgina baterijos tarnavimo laiką, jeigu baterija yra eksploatuojama labai intensyviomis ar agresyviomis (pvz., šaldytuve) sąlygomis. MB2 atitinka visus saugos ir suderinamumo protokolus ir kartu su MIDATRON įkrovikliais siūlo pilnai išbaigtą ir labai funkcionalią baterijų stebėjimo sistemą.

Likę techniniai duomenys ir kita informacija - prisegtame PDF dokumente.

Parašykite mums

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.


Vardas, Pavardė*

Klausimas į kurį atsakysime kaip įmanoma greičiau*

Įmonė*

El. paštas*


Telefonas*